ŠTĚŇATA / PUPPIES

Proběhne krytí Meribel de la Valle de Luvry s perfektním psem Boy Codi-Fin

Bria od Hanácké hory byla 17.10.2018 nakryta výborným pracovním psem Rechtsanwalt von der Steinteichmühle 

16.12.2018 se narodily 4 fenky :-)  všechny jsou rezervované 

Rechtsanwalt v. d. Steinteichmühle (import z D do PL) 

zdraví: HD A, ED 0, SDCA1 N/N, SDCA2 N/N, srdce bez nálezu, DNA

IPO3, BH, Mistr Polska 2016, několikatinásobný účastník mistrovství světa (FMBB i FCI), 3 místo MS FCI 2016 Nová Gorica, 8 místo FMBB 2017 Halle

Velice nabitý, energický pes, s velkou chutí do práce, s výrazně silnými a plnými zákusy, na poslušnosti vyniká přirozeným předkrokem a temperamentním výrazem, výborně socializovaný, žije v rodině s dětmi

CHOV Malinois - CHS vom Nilpferdhof

Priority našeho chovu:

  1. ZDRAVÍ

  2. POVAHA

  3. typický exteriér

O naše štěňátka se budeme pečlivě starat, dostanou základy socializace:

  • budou k nám chodit návštěvy, aby si štěňátka zvykala na cizí lidi. Mimo to je samozřemostí naše celodenní péče

  • budou zvyklá, jak na venkovní, tak vnitřní prostředí

  • budou mít kontakt s našimi psy

  • dáme jim prvotní základy k ulehčení budoucího výcviku a rozvoji dravosti  (seznámíme je s míčkem, hadrou, hračkami, pamlsky...)

  • naše štěňátka jsou zvyklá na cestování autem a různé prostředí

Štěňátka budou očkovaná, odčervená, dobře živená a zdravá. Ke štěňátku dostanete kupní smlouvu, očkovací průkaz a balíček pro štěňátko. Trvalý kontakt s novými majiteli je velice vítán, rádi poradíme či pomůžeme s výchovou, výcvikem, výstavami... Všechna štěňátka obdrží Pet passport, Průkaz původu s výkonostní knížkou- PP bude štěňátkům vystaven později, PP popřípadě exportní PP ihned zasíláme novým majitelům.

Štěňátka budou k odběru po čipování a dostatetečné socializaci s matkou a sourozenci a hlavně s námi, cca od osmi týdnů.

ODCHOVEM TO PRO NÁS NEKONČÍ! Ráda podám pomocnou ruku nebo poradím ohledně výchovy, výcviku, výstav, chovu, zdraví... čehokoli co se týká našeho odchovu (a psů obecně), proto se na mě neváhejte obrátit. Trvalý kontakt s majiteli našeho odchovu je pro nás velmi důležitý!

ZÁJEMCŮM O NAŠE ŠTĚŇÁTKA

Pokud Vás zaujalo krytí nebo uvažujete o štěňátku po naší fence, neváhejte mě kontaktovat. Ráda zodpovím dotazy ohledně našich psů, odchovu, potomků, krycího psa i plemene obecně. Je pro mě důležité, aby se štěňátka dostala do správných rukou a doufám, že k tomu pomůže i plné poskytnutí informací a chovatelského servisu z mé strany. Vždy kryji fenky tak, aby mi tzv. "nevadilo", kdyby nám doma zůstalo nějaké štěňátko, aby mělo ty nejlepší předpoklady být zdravé, chytré, pěkné...

Mám zájem na dalším kontaktu s novými majiteli našich štěňátek, je to pro mě důležité jak z chovatelského hlediska, že vím jak štěně roste, že je zdravé a jak se chová. A také je to pro mě důležité z lidského hlediska, protože každé mé štěňatko je pro mě jedinečné. Samozřejmě chápu, že ne každý zájemce o štěně má touhu si neustále psát či navštěvovat chovatele, ale byla bych ráda, kdyby mi alespoň jednou za čas přišlo krátké info a fotka našeho odchovance.

Doufám v seriózní zájemce, kteří ví, co je BOM zač a co potřebuje (jak už jsem psala výše, ráda se vším pomůžu, poradím, vysvětlím) a kteří mu nabídnou ideálně práci. Chci také podotknout, že v kupních smlouvách mám uvedené předkupní právo na štěně, prosím tedy, počítejte s tím, pokud uvažujete nad koupí štěněte od mě. Preferuji "lidský" přístup, domluvu, pokud nastanou nějaké problémy, věřím, že se vždy dá domluvit.

REZERVACE ŠTĚŇÁTKA

Rezervace štěňátka je u nás možná jakožto "předběžná rezervace" do narození štěňátek. Když se narodí, už víme kolik jich je, kolik je pejsků a kolik fenek, pak je již třeba jako rezervaci uhradit rezervační poplatek. Rezervační poplatek Vám zajistí, že štěňátko neprodáme nikomu jinému. Tento poplatek činí nejméně 25% ceny štěněte a je nevratný, samozřejmostí je smlouva o rezervačním poplatku na štěně, kde jsou podmínky rozepsány (např. pokud byste měli zarezervované štěňátko vhodné do chovu a u štěněte by se objevila nějaká vada neumožňující mu budoucí chov, bude poplatek samozřejmě vrácen).