1. polovina 2018

  • Plánujeme krytí naší mladé fenky velice akční Belatrix vom Nilpferdhof. Pokud bych měla vyzvednout pouze jednu kvalitu Trixie, pak by to byly zákusy, vždy plné a silné, na obraně ale vyniká i velkou rychlostí a razancí. Je to také velmi temperamentní fena s dobrým sociálním chováním. Trixie zvládla do dvou let BH, IPO1, zkoušky z obrany SPr1-3 a dále ji připravujeme na další zkoušky. Než bude mít Trixie štěňátka, absolvuje ještě nepovinné doplňující vyšetření na dědičné onemocnění (SDCA1+2).
  • We are planning first litter of our Belatrix vom Nilpferdhof!  If I should tell only one possitive of Trixie so it is grip always full and strong! In protection she is very fast and penetrative, she is very action female with lot of temperament, good social behavior. Trixie passed BH, IPO1, SPr1, SPr2, SPr3 to her two years and we prepare her to next exams. I would like to make genetic examination (SDCA1+2) with Belatrix before litter.

Pro více informací a předběžné rezervace nás neváhejte kontaktovat!

 
Belatrix vom Nilpferdhof
Belatrix vom Nilpferdhof
  • Plánujeme vrh naší úžasné fenky Bria od Hanácké hory, krycího psa vybírám v zahraničí, věřím, že se bude jednat o špičkové spojení z pracovního hlediska. Všechna štěňata po Brie se vyznačují především velkou chutí do práce, Briin syn Atos vom Nilpferdhof byl nejmladším účastníkem DMC championátu v Německu a (myslím) jediným letošním českým odchovem, je také vítěz kvalifikačního závodu na toto mistrovství! 
  • We are planning last litter of our amazing Bria od Hanácké hory, I'm looking for stud dog in abroad. I think it will be excellent working mating. All Bria's children are very action and willingness for work. Bria's son Atos vom Nilpferdhof was winner of DMC Regio-Prüfung and the youngest dog in DMC championship 2017!

2. polovina 2018 - 2019